Juustukuningate uues kontoris on ärikliendi jaoks mugav vaadata kinkepakkide näidiseid, maitsta juustu ja arutada suuremaid tellimusi. Broneeri aeg kingitus@juustukuningad.ee ja tule meile külla!

Asume kesklinnas, bussijaama lähedal, Postimehe uue maja kõrval, aadressil Masina tn 20.

   

Siin korraldame seltskondade juustukoolitusi eritellimusena ning hoolivatele inimestele saame neid ägedaid ruume ka rentida - näiteks seminariks, koosolekuks, kokkamisõhtuks või peoks. Kirjuta meile armastanjuustu@juustukuningad.ee, kirjelda oma soovi ja küsi pakkumist.

Rentimisel saab enda kasutusse 3 ruumi:

  • 1. korrusel asuv lounge ruum, kus on diivanid, TV. See ruum sobib niisama mõnusaks ajaveetmiseks, tervitusjoogi pakkumise kohaks vms
  • selle kõrval asuv suurem ruum, kus on lauad, toolid, suur ekraan, kööginurk, nõud - sobib hästi seminariks, juustukoolituseks, kokkamisõhtuks, koosolekuks, peoks vms. Laudu saab paigutada 1 pika lauana või eraldi.
  • Allkorrusel asuv ruum, kus on seinte ääres juusturiiulid ja keskel saar - sobib nt suurema ürituse puhul tantsukoopaks või cateringi nurgaks vms

Tegevuste võimalused näiteks:

  • Juustukoolitus sh juustud, kastmed, snäkid, 2 klaasi veini, presentatsioon. Valides asukohaks Juustukuningate Stuudio, lisandub renditasu. Valides asukohaks Rotermanni juustupoe, siis renditasu ei lisandu (pole istekohti st üritus on 2h ja püstijalu).
  • Kokkamisõhtu 49€/in. Hind sisaldab tervitusjooki ja juustusid, kokkamist ägeda juhendajaga, retsepte ja 4-käigulist õhtusööki koos tervitusjoogi, lauavee ja tee/kohviga. Renditasu ei lisandu.
  • Oma korraldatud tegevused (nt koolitus, kokkamine, meisterdamine). Lisandub renditasu.