Toggle Nav
Minu ostukorv

Uudised

 1. Töö Tallinnas: KLIENDITEENINDAJA

  Tule juustupoodi tööle! Saada oma CV aadressile kristiine_juhataja@juustukuningad.ee.
  Loe edasi »
 2. Juustukuningate Stuudio

  Juustukuningate uues stuudios saab korraldada seltskondade juustukoolitusi. Hoolivatele huvilistele saame neid ägedaid ruume ka välja rentida, näiteks seminariks, koosolekuks, kokkamisõhtuks või peoks.
  Loe edasi »
 3. Vaata Juustukuningate e-poe telgitaguseid!

  Kullerteenus tööpäeviti üle Eesti. Emadepäeval, mis on pühapäeval, 10. mail, teevad meie kullerid samuti tööpäeva, et kõik emad oma tervituspakid kenasti kätte saaksid!
  Loe edasi »
 4. Jõulukingitused telli nüüd! 

  Juustukuningate kingitus rõõmustab igaüht olemata soost ja vanusest - ideaalne kingitus äripartneritele ja kolleegidele!
  Loe edasi »
 5. Juustude degustatsioon on tore kingitus endale ja sõbrale!

  Kingi endale ja sõbrale tore õhtu - osalemine Juustukuningate degustatsioonil! Meie juustuõhtud toimuvad väikeses seltskonnas (ca 10-12 inimest) ja asukohaks on uus ja avar Juustukuningate Stuudio. Vaata toiumisaegu ja soeta pilet, sest kohti on piiratud arv.
  Loe edasi »
 6. Kokkamisõhtute sari Juustukuningate Stuudios

  Maitsete maailm on Juustukuningate Stuudios toimuv ja foodie Kaja Tammsalu juhendatud seltskondlik kokkamine õdusas miljöös koos ühise õhtusöögi nautimisega.
  Loe edasi »
 7. Small Talk - sinu võtmeoskus suhtlemisolukordades!

  Muutuvas maailmas ja olenemata erialast on üha tähtsam olla meeldiv, meeldejääv ja mõjuv sõnumite esitaja. Suhtlusoskusi saab arendada. Seminaril räägime võimalustest ja praktiseerime läbi lihtsate ja lõbusate harjutuste, kuidas läbi teadliku suhtlemise sillutada tee sisuka ja hea dialoogini.
  Loe edasi »
 8. Juustupoodide lahtiolekuajad 20. augustil

  Pea kõik juustupoed on Eesti taasiseseisvumispäeval avatud - tule külla, maitseme head juustu! Kui oled kiire, siis jätkub sulle ka sinist, musta ja valget juustu, et pidulaud trikolloriga kaunistada.
  Loe edasi »
 9. Juustukuningate Stuudio toredateks üritusteks!

  Ägedad ruumid, kus korraldada oma seltskonna juustutestimisi ja muid toredaid üritusi. Koolituse stiilis istekohti on kuni 24, vabamas formaadis on mahutavus ca 50 inimest. Asukoht on Tallinna bussijaama lähedal, Masina 20. Kirjuta meile: armastanjuustu@juustukuningad.ee. 
  Loe edasi »
Page