Toggle Nav
Minu ostukorv

Uudised

 1. Töö Tallinnas: KLIENDITEENINDAJA ROCCA AL MARE JUUSTUPOES

  KLIENDITEENINDAJA JUUSTUPOES

  Juustukuningad on Eesti bränd, mis tegutseb Eestis, Lätis, Poolas, Ukrainas ja Soomes. Tegutsemisaastate jooksul oleme saavutanud tuntuse ja hea nime tänu kvaliteetsetele toodetele ja suurepärasele teenindusele. Juustukuningate äri areneb ja laieneb pidevalt.

  Otsime Rocca al Mare Juustukuningate poodi KLIENDITEENINDAJAT

  Tööülesanded:

  • klientide sõbralik teenindamine
  • juustude ja teiste toodete tundmine ja aktiivne tutvustamine klientidele
  • toodete müük ja kassa käsitlemine (ERPLY)
  • toodete korrektne säilitamine ja käitlemine
  • poe korrashoid

  Nõudmised kandidaadile:

  • väga hea suhtlemisoskus
  • soov pakkuda kliendile positiivset elamust
  • kohusetundlikkus
  • ausus
  • sõbralikkus
  • ausus ja korrektsus rahaga ümberkäimisel
  • hea pingetaluvus
  • eesti keele oskus (kasuks tuleb ka vene, inglise ja/või soome keele oskus)

  Omalt poolt pakume:

  • sõbralikku ja energilist meeskonda 
  • väljaõpet kohapeal 
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda 
  • täis või osalist tööaega graafiku alusel 
  • konkurentsivõimelist töötasu 
  • ettevõtte soodustusi

  Saada oma CV kohe aadressile rocca_juhataja@juustukuningad.ee, pannes oma e-maili pealkirjaks “Töö juustupoes“.

  Tere tulemast meie toredasse meeskonda!

  Sinu Juustukuningad

  Loe edasi »
 2. Dmitri Demjanov – Michelini tärnidest ja Juustukuningate aktsiate märkimisest

  Gloria restorani omanik ja Boccuse d’Ori korraldaja Dmitri Demjanovit tuntakse mehena, kes pühendanud oma elu Eesti toidukultuuri arendamisele. Mullu tunnustas president Kersti Kaljulaid teda Valgetähe IV klassi teenetemärgiga. 

  1937. aastal Tallinna linnamüüri sisse ehitatud Gloria restoran on traditsioonide etalon. Seda iseloomustab aegumatus, kuid ka ajaga kaasas käimine. Täpselt samuti võiks iseloomustada Dmitrit. Ta sündis kümnendil, mil toimus II maailmasõda, kuid äsja märkis Dmitri huvi investeerida läbi Funderbeami investeerimisplatvormi. Ta märkis huvi Juustukuningate vastu. Vestlesime Dmitriga juustust, Bocuse d’Ori ettevalmistusest ja sellest, mis peaks juhtuma, et Eesti restoran Michelini tärni teeniks. Natuke rääkisime investeerimisest ka.

  Olete end nimetanud Juustukuningate ristiisaks. Kust see lugu pärineb?
  Ühel sombusel sügiskuupäeval tuli kiri e-postkasti: lp Gloria, kas saate ühe crème brûlée ning toimetada selle kindlale aadressile. Seda me ka tegime. Tuli välja, et see aadress oli tulevase Juustukuningate perenaise aadress. Peab kiitma Erwin Wassenaari selle pisiasja eest, mis oli nii pisike, kuid armas ja soe. Oleks ju võinud saata kohe Tesla ukse alla, et viige see auto inimesele järele. Aga tema saatis crème brûlée. See avaldas mulle muljet ja niimoodi me hakkasime ka kuidagi omavahel suhtlema. See oli juba palju aastaid tagasi. Kuidagi ma tunnen, et olen aidanud kaasa selle asja õnnelikule algusele.

  Kuidas on Eesti juustuturg viimase kümne aastaga muutunud?
  Eesti turule on jõudnud kitse- ja lambajuustud ning maailmaklassika. Ja selleks on Erwin andnud olulise tõuke. Juustukuningad on olnud agressiivsed turu hõivamisel. Teisest küljest on juust üks vähestest klassikalistest toiduainetest. Apicius on esimene teadaolev kokk, kes kirjutas kokaraamatu ja juba seal mainiti juustu. Ma ise tarbin juustu ja päris ohtralt. Iga päev on juust laual – kas hommikul või vahepeal niisama võtan näppu. Minu jaoks on oluline, et see oleks elavast piimast tehtud ja traditsioonilisel meetodil valmistatud. Tal peab olema oma karakter ning olema parajalt soolane. Vananedes lähevad retseptorid nürimaks (Dmitri muigab - toim.), inimene tahab piprasemat, vürtsikamat ja nii edasi.

  Restorani juhtimise kõrval olete hõivatud Boccuse d’Or’i korraldusega. Kuidas läheb?
  Bocuse d’Or 2020 Euroopa voor toimub Tallinnas. Nüüd veel juustu erilisest rollist, mida avab kõige paremini see, et näiteks Boccuse d’Ori Torino Euroopa voorus oli teiseks pearoaks castelmagno juust. Tavaliselt on võistlustel kaks toorainet: kala ja liha. Tavaliselt ongi nii, et korraldaja riik valib tooraine, kuid see tooraine peab siis läbima rahvusvahelise komitee kadalipu. Toorainel peab olema kulinaarne väärtus, ajalugu ja taust. Itaallastel pole muidugi väga palju otsida vaja: parma sink, balsamico, oliiviõli, tiramisu, erinevad desserdid ja palju veel… Itaalia köök on väga rikas. Meil on ka Tallinna vooru toorained rahvusvahelise komiteega kooskõlastamisel, detsembris saame need avalikustada.

  Kas kunagi võiks Eesti juust olla Bocuse d’Or’i tooraineks?
  Kui tulevikus peaks õnnestuma töötada välja oma juust, mis vapustaks maailma, siis loomulikult toetan seda mõtet absoluutselt. Eesti juust ei tohiks mingil juhul olla prantslaste Brie või hollandlaste Gouda kopeerimine – see oleks tühi töö ja vaeva nägemine. Kui teha oma juust, siis uurida Eesti traditsioone ja kombeid ning töötada selle alusel välja konkurentsivõimeline toode, mis oleks selgelt eristuv. Võibolla õnnestub Juustukuningatega koostöös Eesti juust kunagi välja töötada. Natuke teeme juba praegu koostööd. Juustukuningad on Bocuse d’Or 2020 koostööpartner. Väga loodan, et Bocuse d’Or Tallinna voor annab olulise tõuke selleks, et Tallinn jõuaks gastronoomia maailmakaardil Stockholmi, Helsingi ja Kopenhaageni kõrvale.

  Maailmakaardiga jätkates, millal mõni Eesti restoran Michelini tärni võiks teenida?
  Peakokale tähendab iga Michelini tärn üht magamata ööd nädalas. Selleks peab olema noor ja ergas eestvedaja. Seal on oma formaat. Kokk peab olema iga päev kohal, külalisi vastu võtma ja ära saatma – see pinge pole enam minu jaoks. Mis puutub toitu, siis Michelin tuleb siis, kui meil on Eesti köök komplekteeritud ja dokumenteeritud kujul olemas. Fusionit pakkuvat restoranid võivad teha küll väga maitsvat toitu – viis kontinenti ühel taldrikul, kuid see ei anna tärne. Kui meil on selgelt defineeritud Eesti maitsete DNA ja köök kui maitsete kogum, siis tuleb ka Michelini tunnustus. Näiteks sõna “hapu” on Eesti köögi kirjeldamisel väga domineeriv: hapukapsas, hapukurk, hapukoor, hapu leib, hapu sai. Üks maitse on leitud. Nüüd peame võtma järgmise maitse ja siis järgmise. Nii saamegi defineerida Eesti maitseid, millest moodustub Eesti köök kui tervik.

  Kas selleks peaks midagi muutuma ka tarbijaharjumustes?
  Inimeste tarbimisharjumused peavad jõudma ka selleni, et kui ta astub uksest sisse, siis kevadel tõesti kevadised asjad: sparglid, maasikad, värske kartul ja nii edasi. Muud asjad on nagu kõrvale lükatud. Sügis – laud lookas, kõike on. Talv, kõik asjad on marineeritud, hapendatud, soolatud ja nii edasi. Peame julgema sellistest asjadest süüa teha. Kui suudaksime sünteesida oma köögi aastaaegadega, siis jõuame Eesti toidukultuurini. See on pikaldane protsess.

  Meil on selliseid vendi nagu Peeter Pihel, aga häid mihkleid on veel: Bocuse d‘Or Eesti kandidaadid, kes on viimase 12 aasta jooksul rahvusvahelisel tippkokkade areenil pinget pakkunud – Peetri kõrval veel Tõnis Siigur, Matthias Diether ja mitmed teised. Nende kõrvale ongi vaja Jaani, Jaanikat, Jussi ning teisi säravaid kokkasid, et moodustuks ökosüsteem. Oluline on ka see, et tarbija tunnustaks seda. Eesti köögi elemendid peavad olema tervikuna konkurentsivõimelised kogu oma vaheldusrikkuses nõnda, et tarbija ihaldaks seda. Tarbija jaoks peaks Eesti köök olema justkui esimene valik, mida ta alati ihaldab – selleks peab Eesti köök olema sedavõrd maitsev. Heade kokkadega koos peamegi selles suunas edasi liikuma.

  Tulles tagasi juustuni, siis märkisite hiljuti Funderbeami investeerimisplatvormil huvi investeerida Juustukuningatesse. Kuhu varem investeerinud olete?
  Minule hasartmängud ei meeldi. Kui investeerin, siis mõõdukalt. Varasemalt olen iseendasse investeerinud. Mina olen endale kõige kallim inimene. Mu restoraniäri on niimoodi loodud, et saaksin elada oma elustiilis. Kokandusvaldkonnas pole miljonäre. Gordon Ramsey ja Jamie Oliver on, aga see on tricky business – mitukümmend restorani ja kõik on keskpärased. Nad on teeninud rohkem varandust telesaadete kui toiduga. Isikubränd on see, mis toidab. Kui nad on oma restoranis iga kuu ühe tunni, siis sellega juba kommertspool toimib. Mis saab mul selle vastu olla, kui käte ja jalgadega hääletada selle poolt, et neil hästi läheks.

  Mis mulje Funderbeami investeerimiskeskkond jättis?
  Muidugi on vaja ületada psühholoogiline tõrge. Nagu igasuguste uute süsteemide ja programmidega tekivad esmapilgul ületamatud probleemid, et ei oska kuhugi vajutada. Tähelepanu see nõuab. Kui oled normaalne inimene ja sul on oma varast ülevaade, siis ikka vahel jälgid oma kontot ja vaatad seisu. See on selline puust ja punaseks süsteem: lihtsalt seisu vaatad virtuaalse kanali vahendusel. Heasse kaubamärki pole kahju investeerida. Kõik, mis on seotud hea, puhta ja tervisliku toiduga – on mulle südamelähedane. Prantslastel on väljend: sa oled see, mida sööd.

  Funderbeami ja Juustukuningatesse investeerimise kohta saab lähemalt uurida siit: https://www.funderbeam.com/syndicate/juustukuningad.

  Loe edasi »
 3. Juustukuningad on kaasanud üle 220 000 euro

  Juustukuningate asutaja Erwin Wassenaari sõnul plaanib ettevõte kasvatada müügitulu kolme aastaga ligi 5 miljoni euroni aastas. Selleks plaanitakse kasvatada frantsiisiäri ning müüki veebikanali vahendusel, kuid peamist kasvumootorit näeb Wassenaar jaekaubanduses.

  “Meie toodete vastu on tundnud huvi mitmed jaeketid, aga nende soov on võtta tootevalik müüki kümnetes poodides korraga. Meil pole vahendeid nõnda suureks investeeringuks. Esiteks ei saa me hetkel osta korraga sisse 10 tonni juustu. Teiseks eeldab laienemine jaekaubandusse investeeringuid külmikutesse. 300 000 euroga oleme piisavalt likviidsed, et osta korraga suuri koguseid, soetada sadakond külmikut ning teha tooted kättesaadavaks üle Eesti,” rääkis ta.

  Juustukuningate aktsiate osas on märkinud huvi nii kokanduseksperdid kui avaliku elu tegelased nagu Dmitri Demjanov või Allar Jõks. Gloria restorani omanik Dmitri Demjanov kasutab Juustukuningate tooteid oma restoranis juba aastaid. Juustukuningad on ka kevadel Tallinnas toimuva kokandusvaldkonna suursündmuse Bocuse d’Or 2020 Euroopa vooru koostööpartneriks.

  Demjanov pole varem Funderbeami keskkonna kaudu investeerinud, kuid hingega toode viis ta investeerimisotsuseni. “Olen pühendunud Eesti köögi arendamisele. Erwin tegeleb sama asjaga – rikastadas seda maailmamaitsega. Kümnekonna aastaga on Eesti juustukultuuris palju juhtunud: enne see nii rikas ei olnud, aga nüüd on. Seda ka tänu Juustukuningatele. Toetan seda, et ka kaubanduskeskustes oleks juustumaailm avaram ning kättesaadavam,” rääkis ta.

  Jõks märkis huvi investeerida Juustukuningatesse eelkõige seetõttu, et usub kvaliteedile orienteeritud brändide võidukäiku. “Eesti inimesed muutuvad aina jõukamaks. Ostujõu kasvades muutub tarbija nõudlikumaks. Inimene saab aga tarbida piiratud hulgal. Tarbija tahab lihtsalt tarbida paremat kaupa: käia paremini riides, elada mõnusamas kohas ning süüa ja juua maitsvamaid tooteid. Juustukuningad seda nišši tabavad,” ütles ta.

  Juustukuningate kampaania kestab 10. detsembrini. Eesmärk on kaasata 300 000 eurot. Investori minimaalne investeeringusumma on 100 eurot. Uuri lähemalt siit: https://www.funderbeam.com/syndicate/juustukuningad.

  Juustukuningad on Eesti suurim juustupoodide kett, mis on seitsme tegevusaastaga muutnud juustukultuuri Eestis. Juustubrändi edu alustaladeks on lai tootevalik (üle 70 sordi), personaalne teenindus ja kinkepakkide lahendused nii era- kui äriklientidele. Tänaseks on Juustukuningatel Eestis 14 juustupoodi, üks juustukohvik, värskelt avatud veebipood ja üle 60 000 püsikliendi.

  Lisainfo:
  Erwin Wassenaar
  Juustukuningad
  Tegevjuht ja asutaja
  erwin.wassenaar@juustukuningad.ee

  Loe edasi »
 4. Kuldmedalid juustude maailmameistrivõistlustelt!

  Suur rõõm on teada anda, et 2 Beemsteri juustu, mis on ka Juustukuningate klientide lemmikud, said värskelt kuldmedalid kuulsal võistlusel the World Cheese Awards 2019, mis toimus Bergamos, Itaalias:

  • Royaal Grand Cru, 12 kuud küpsenud
  • Beemster X-O, 26 kuud küpsenud

  Lisainfo: https://gff.co.uk/awards/world-cheese-awards/

  Loe edasi »
 5. Firma jõulukingitused telli nüüd!

  Uuri inspiratsiooniks meie uhiuusi ägedaid näidispakke ja kutsu meid külla, maitseme juustu ja valime koos sinu firmakinkide sisu. Personaalsus ja maitsekus on meie võtmesõnad!

  Näidised ja veebitellimine: https://www.cheesekings.com/gift-basket

  • Näiteks kinkepakk "Mahe ja lahe" - kastitäis head ja tervislikku, kaasa käsitööna valminud puidukastike.
  • Kitsepiimajuust koriandri ja lambaläätsega
  • Vana Amsterdam juust
  • Kitsepiimajuust nõgesega
  • Röstitud india pähkli
  • Juustumoos ingverist
  • Orgaaniline Kombutcha teejook Mjuk
  • Orgaaniline Kombutcha teejook kurkumiga
  Loe edasi »
 6. Avasime teise Juustukuningate kaupluse Soomes, Helsingis!

  Uhiuue juustusõprade paradiisi leiad Helsingis, Tripla kaubakeskuses. Tere tulemast! 

  Soome Juustukuningate (Juustokuninkaat) esimene juustupood avas uksed aasta tagasi ja asub Redi kaubanduskeskuses.

  Loe edasi »
 7. Pressiteade: Juustukuningad alustas rahastuskampaaniat

  Juustukuningad OÜ soovib kaasata täiendavat kapitali, et tugevdada oma positsiooni turgudel, kus täna toimetatakse ning kasvada Baltikumis ja Põhjamaades.

  „Me tahame tulla oma headele klienditele veel lähemale – avada Juustukuningate juusturiiulid suurtes toidukauplustes, pakkuda mugavat veebipoe lahendust ja senisest veel põnevamat tootevalikut oma juustupoodides.“, ütles Juustukuningate idee autor, Erwin Wassenaar. „Meie unistuseks on müüa vähemalt 1 kilo juustu elaniku kohta aastas riikides, kus me tegutseme.“, lisas Wassenaar.

  Juustukuningate rahastuskampaania toimub Funderbeam platvormil. Kampaania kestab 4 nädalat, selle eesmärk on koguda 300,000 kuni 1,000,000 eurot ning investori minimaalne investeeringusumma on 100 eurot.


  Täpsema informatsiooniga saab tutvuda siin: https://www.funderbeam.com/syndicate/juustukuningad
  Video eestikeelsete subtiitritega: https://www.youtube.com/watch?v=IylPNCKvJbM&t=5s

  Juustukuningad (Cheese Kings) on Eesti suurim juustupoodide kett, mis on 7 tegevusaasta jooksul muutnud juustukutuuri Eestis. Juustubrändi edu alustaladeks on lai tootevalik (üle 70 juustusordi), personaalne teenindus ja kinkepakkide lahendused nii era- kui äriklientidele. Tänaseks on Juustukuningatel Eestis 14 juustupoodi, 1 juustukohvik, värskelt avatud veebipood ja enam kui 60,000 püsiklienti. Juustukuningate ärimudel, mis keskendub oma juustupoodide kõrval frantsiisikontseptsioonile, on võimaldanud brändi laienemist 5 turule.

  Kontakt
  Erwin Wassenaar
  E-mail: erwin@juustukuningad.ee
  www.juustukuningad.ee

  Suures resolutsioonis fotode sooviga palume pöörduda: turundus@juustukuningad.ee

  Loe edasi »
 8. Töö Tallinnas: KLIENDITEENINDAJA JUUSTUKOHVIKUS

  KLIENDITEENINDAJA KOHVIKUS

  Juustukuningad OÜ on Eesti bränd, mis tegutseb Eestis, Lätis, Poolas, Ukrainas ja Soomes. Tegutsemisaastate jooksul oleme saavutanud tuntuse ja hea nime tänu kvaliteetsetele toodetele ja suurepärasele teenindusele. Juustukuningate äri areneb ja laieneb pidevalt. Eelmisel aastal avasime Tallinna kesklinnas asuvas Nautica keskuses esimese Juustukuningate juustukohviku (Juustukuningad Café OÜ) koos juustupoega.

  Otsime esimesse Juustukuningate juustukohvikusse KLIENDITEENINDAJAT

  Tööülesanded:

  • klientide sõbralik ja professionaalne teenindamine à la carte
  • toitude ja jookide tutvustamine ning serveerimine
  • kohviku korrashoid
  • köögi korrashoid
  • värskete mahlade ja kohvi valmistamine
  • laudade koristamine
  • nõude pesemine

  Nõudmised kandidaadile:

  • väga hea suhtlemisoskus
  • soov pakkuda kliendile positiivset elamust
  • eelnev töökogemus teenindussektoris
  • kohusetundlikkus
  • ausus
  • sõbralikkus
  • ausus ja korrektsus rahaga ümberkäimisel
  • hea pingetaluvus
  • eesti, inglise ja soome keele oskus

  Omalt poolt pakume:

  • sõbralikku, noort ja energilist meeskonda 
  • väljaõpet kohapeal 
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda 
  • täis või osalist tööaega graafiku alusel 
  • konkurentsivõimelist töötasu 
  • ettevõtte soodustusi

  Saada oma CV kohe aadressile cv@juustukuningad.ee, pannes oma e-maili pealkirjaks “Töö Juustukuningate kohvikus“.

  Tere tulemast meie toredasse meeskonda!

  Sinu Juustukuningad

  Loe edasi »